Jeton Nereden Alınır?

Jeton Kart Nereden Alınır? ; 

Jeton kart da diğer kendi sınıfında olan bir çok kart gibi alışveriş yapılmasını sağlamaktadır. Yalnız diğer kartlardan en önemli ayrıcı özelliği daha güvenilir daha kolay tek tıkla alınabilir olmasıdır.

Jeton kart tabiki de bizden alınır. Türkiyenin ön ödemeli kart bayisi aralarında olduğumuzu ve yetkili bayi olduğumuzu gururla söylemekteyiz. Yetkili bay olmanın verdiği olanaklarla sizlere daha güvenli daha kolay ve daha ucuz kartlar verebileceğiz. Jeton kart almanın tek yetkili firması ToptanKart emriniz’e ağmadedir.

Sistemimiz üzerinden yaptığınız alışverişler de parayı hesabımıza yatırdıktan sonra jeton pin kodunu alıp anlaşmalı sitelerde kullanabilirsiniz. Jeton kartı kullanan siteler arasında en çok kullanan facebook ve skype dir. Son zamanlarda facebook çok uyguluma çıkardığı için ödeme sistemleri yeterli gelmiyordu bundan dolayı kendi sistemlerine Jeton kart ekleyip ödeme kabul etmeye başladılar ve bu kullanıcılar için gerçekten de çok güzel bir hizmet olarak insanlar ve sanal alem arasındaki güven bağlarını ömrümcek gibi sararak kuvetlendirdi.

Peki Jeton kart için nasıl bir ödeme şekli gerekiyor öncelikle alacağınız kartın fiyatına karar vermelisiniz daha sonra kredi kartı ile mi yoksa havale ile mi alacağınıza biz araştırmalarımızın sonucunda bizim firmamız haricinde kredi kartı ile satış yapan başka firma yok Kredi kartı ile Türkiye’nin tek satış yapan firması KendiKart dır. Gelelim havale ile ödemeye uzunca bir araştırmadan sonra hangi bankaların en çok kullanıldığını tespit ederek hepsinden sizin için hesap açtık bankalar ; TÜRKİYE ZİRAAT BANKASI,VAKIF BANKASI,TÜRKİYE İŞ BANKASI,YAPIKREDİ BANKASI,GARANTİ BANKASI,HALK BANKASI,AK BANKASI,DENİZ BANKASI,FİNANS BANKASI  evet canlı destek üzerinden bu banka hesap bilgilerini alarak havale işlemini ister cepbank tan ister atm den isterseniz de internet bankacılığı ile ödemenizi yapıp anında Jeton pin koduna sahip olabilirsiniz.