Cashixir İle Para Yatırma Ve Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Cashixir Kart öncelikle bilmeniz isterizki bir sanal karttır.
İnternet ortamında Çevrimiçi online ödemelerde kullanılılan bir aracı kart olan Cashixir kartı ister Havale ile & kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Cashixir kart sayesinde gerçek paranızı Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip banka hesap numarlarımız’dan herhangi bir ine Cashixir kod tutarı karşılığını gönderdiğinizde sizde ”Cashixir kart” sahibi olabilirsiniz.

Cashixir para yatırma

Firmamıza ödeme yaptıkdan sonra size teslim edilen 16 haneli Cashixir kodu geçen sitelerde Güvenli şekilde ”Cashixir Kartı” kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cashixir almak istiyorsanız veya Soru ve sorunlarınız için Müşteri Temsilcilerimiz ile İletişime geçebilirsiniz
Cashixir hesabımıza Para yatırama yapamıyorsanız Buraya göz atabilirsiniz
Cashixir Para Çekme Nasıl yapabilirim?
Değerli Müşterilerimiz hangi koşullarda ödeme yaparsanız yapın örnek Cashixir , astropay , cashixir ,paykwik veya cepbank gibi ödeme seçeneklerin’den birini kullanıyorsanız bu ödeme çekme işlemini Cashixir ile yapabilirsiniz.

Nasılmı?
1:) Cashixir para yükleme sonunda Bakiyeniz olan siteden Cashixir olarak bakiyenizi istiyeceksiniz

2-) İçerdeki bakiyeniz kadar size € değerinde Cashixir kart verilecektir.

3-) Cashixir olarak aldığınız bakiyeyi TL’ye firmamız üzerinden ”Cashixir bozdurma” bölümünden Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek kartınızı anında paraya çevirebilirsiniz.

Firma koşulları gereği : bets10 ,tempobet , tipobet ,imajbet ,rotabet ,jojobet , artemisbet ,betmatik , albet , sportotobet ,malpasbets ,betboo ,axbet ,forvetbet ,noxwin ,odeonbet ,superbahis ,youwin , rivalo, gibi siteler’deki bozumları firmamız yasal karşılamamaktadir.